• WYCIECZKA KLASY 8 DO OŚWIĘCIMIA I WADOWIC
          • WYCIECZKA KLASY 8 DO OŚWIĘCIMIA I WADOWIC

          • 23 września uczniowie klasy 8 odwiedzili Wadowice i Oświęcim. Po drodze zatrzymaliśmy się przy zamku w Suchej Beskidzkiej. Zamek, zwany „małym Wawelem”, to jeden z najpiękniejszych obiektów architektury renesansowej w Polsce. Dzisiaj to centrum kultury, sztuki i nauki dla całego regionu. W swojej prawie sześciowiekowej historii był własnością pięciu rodzin szlacheckich: Castiglione-Suskich, Komorowskich, Wielopolskich, Branickich i Tarnowskich. Nie obyło się bez spaceru po zamkowych ogrodach i pamiątkowym zdjęciu na dziedzińcu.

            Następnym celem naszej wycieczki były Wadowice, rodzinne miasto Karola Wojtyły. Tutaj podeszliśmy pod dom Karola Wojtyły oraz kościół, z którym przyszły papież był związany. Na rynku mieliśmy możliwość przypomnieć sobie miasta, które Jan Paweł II odwiedził, bowiem rynek jest wyłożony płytami z wygrawerowanymi na nich nazwami polskich miast oraz krajów, które papież odwiedził .

            Ostatnim punktem było zwiedzenie byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego  Auschwitz – Birkenau. Obóz Auschwitz stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa Holocaustu i psychicznej męki. Poznaliśmy tragiczną  historię największego obozu, historię ludzkiego cierpienia tych, którzy zginęli, ponieważ byli Żydami…. Zwiedzaliśmy oryginalne baraki, ruiny komory gazowej,  ścianę śmierci. Przygnębiające wrażenie zrobiły na nas stosy butów, ubrań, walizek…

            Jednakże czujemy, że odwiedziny tego miejsca to jest nasz obowiązek, poprzez pamięć i szacunek wobec osób, które tutaj niewinnie zginęły.

        • Wędrujemy "Szlakami Partyzantów"
          • Wędrujemy "Szlakami Partyzantów"

          • W dniu 16 września, uczniowie  klasa ósmej naszej szkoły, wzięli udział  w Rajdzie Szlakami Partyzantów.

             Program był bogaty  i przewidywał liczne atrakcje. O godzinie 9:00 wyruszyliśmy niebieskim szlakiem z Krośnicy. Podczas pieszej wędrówki na szczyt, mogliśmy podziwiać piękno przyrody  powoli  przygotowującej się do zmiany swojej letniej szaty. Na szlaku napotykaliśmy kolegów i koleżanki z innych szkół, którzy towarzyszyli nam już do samej mety. Po drodze nie brakowało  grzybów takich jak borowiki i rydze.  Podczas odpoczynku można było nabrać sił i skosztować słodkich darów lasu: malin i jeżyn.

              Po  2 godzinach wędrówki dotarliśmy na szczyt, gdzie znajduje się wieża widokowa z panoramą na Tatry, Pieniny  oraz Jezioro Czorsztyńskie.  Po krótkiej sesji zdjęciowej wyruszyliśmy do centrum Ochotnicy. Tam czekała na nas główna część wycieczki. Na miejscu mieliśmy możliwość wysłuchania przemowy tamtejszych Włodarzy, posłuchać pięknych pieśni patriotycznych śpiewanych przez naszych rówieśników.  Bardzo smakowała nam  wojskowa grochówkaJ  Następną atrakcją były stoiska z replikami broni z pierwszej i drugiej wojny światowej. Z zainteresowaniem słuchaliśmy ich historii przekazywanej z ust profesjonalistów -  Żołnierzy Wojska Polskiego.

              Po wyczerpującej wędrówce i licznych atrakcjach, bezpiecznie, wróciliśmy, autokarem do Sromowiec Niżnych. Pomimo  zmęczenia, z uśmiechem na twarzy,  rozeszliśmy się do swoich domów.

              Mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja wrócić w te same miejsca

        • NARODOWE CZYTANIE W NASZEJ SZKOLE
          • NARODOWE CZYTANIE W NASZEJ SZKOLE

          • Tradycyjną naszej szkoły stał się udział w akcji  Narodowego Czytania, we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Kluszkowcach.  Tym razem czytaliśmy  dramat Gabrieli Zapolskiej „Moralności pani Dulskiej”. W role Anieli  Dulskiej, Zbyszka, Hanki, Hesi i Meli wcielili się z powodzeniem uczniowie klasy 8, którzy fenomenalnie czytali swoje kwestie. I chociaż uczniowie zapoznali  się  tylko z fragmentem tej komedii, to na pewno rozbudzili w sobie ciekawość czytelniczą i na pewno z przyjemnością wrócą do lektury.

             

        • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
          • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

          • Nowy rok szkolny 2021/2022 uczniowie Szkoły Podstawowej w Sromowcach Niżnych rozpoczęli uroczystą mszą św. w kościele w Sromowcach Niżnych. 

            Po mszy uczniowie udali się do szkoły na dalszą część uroczystości.

            Na początku głos zabrał nowy dyrektor szkoły p. Krzysztof Nosal witając wszystkich przybyłych, szczególnie nowych nauczycieli i pierwszaków.  Pan Dyrektor przedstawił wychowawców klas, przypomniał, że to kolejny rok, który rozpoczynamy w obowiązującym reżimie sanitarnym i poprosił wszystkich uczniów, nauczycieli,  pracowników szkoły o odpowiedzialność, zrozumienie, o przestrzeganie procedur i stosowanie się do zaleceń, aby nauka jak najdłużej odbywała sie w trybie stacjonarnym.

            Życzył uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny i bezpieczny. 

            Następnie pan Dyrektor przekazał głos pani Monice Regiec, która w kilku słowach przypomniała uczniom o 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

            Po spotkaniu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie wychowawcy zaprezentowali uczniom przygotowaną przez panią Monikę prezentację multimedialną, która była zwieńczeniem jej wypowiedzi. Przypomnieli również uczniom o bezpiecznej drodze do szkoły.

        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021
          • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

          • 25 czerwca już w budynku szkoły odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

            O godzinie 8.00 uczniów klas I-III powitała Pani Dyrektor Grażyna Łabno.

            Na początku swojego wystąpienia Pani Dyrektor odczytała list Ministra Edukacji, a następnie wręczyła laureatom wielu konkursów nagrody, które w ostatnim czasie wpłynęły do naszej szkoły. Kolejnym punktem było nagrodzenie uczniów za bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców. Na zakończenie Pani Dyrektor skierowała do uczniów i nauczycieli słowa uznania pomimo trudnego roku pandemii z którym przyszło nam sie zmierzyć. Życzyła też wszystkim zdrowych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej uczniowie w klasach pożegnali się z wychowawcami, a następnie rozeszli się do domów na zasłużony dwumiesięczny odpoczynek.

            O godzinie 9:15 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas V-VIII. Dyrektor szkoły Grażyna Łabno w swoim przemówieniu gratulowała uczniom wspaniałych wyników w nauce oraz sukcesów w konkursach. Wzorowi uczniowie otrzymali wyróżnienia za rzetelną i wytrwałą pracę w roku szkolnym 2020/2021 - świadectwo z czerwonym paskiem i nagrodę książkową ufundowaną przez Radę Rodziców.  Najlepszy uczeń szkoły Dawid Dragosz uczeń klasy szóstej ze średnią 5,50 otrzymał też nagrodę Wójta Gminy Czorsztyn. Zaproszonym Rodzicom Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne za wysokie wyniki w nauce ich pociech. 

            Podczas uroczystości klasa ósma swoim występem pożegnała się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami, nauczycielami, a klasa siódma uświetniła tę uroczystość prezentacją multimedialną i upominkami przygotowanymi dla swoich ósmoklasistów.

            Rada Rodziców na ręce Pani Dyrektor złożyła podziękowania, życzenia i słodki upominek za trud włożony w kształcenie ich dzieci. A uczniowie podziękowali Pani Dyrektor za czternaście lat kierowania naszą szkołą.

            Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła dzieciom i ich rodzicom udanego wypoczynku wakacyjnego. 

             

        • XVI Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem ortografii"
          • XVI Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem ortografii"

          • 11 czerwca odbył się XVI Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem ortografii"  dla uczniów klas III i klas IV - VIII z czterech Szkół Podstawowych naszej gminy. Organizatorem konkursu jak co roku był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kluszkowcach. Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią uczestnicy przystąpili do konkursu w swoich szkołach. Przedstawiciele naszej klasy III wykazali się doskonałą znajomością zasad ortograficznych uzyskując wysokie wyniki:

            II miejsce - Julia Całyniuk uczennica klasy III

            III miejsce - Maria Regiec uczennica klasy III

            IV miejsce - Hubert Regiec uczeń klasy III

            V miejsce Liliana Głodek uczennica klasy III

            Mistrzom ortografii gratulujemy!!!

        • XVI Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III 2021r.
          • XVI Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III 2021r.

          • W ostatnim dniu roku szkolnego 2020/2021 podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor Grażyna Łabno ogłosiła w naszej szkole nazwiska dwóch laureatów Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III organizowanego w Szkole Podstawowej w  Maniowach. Laureci ci są oczywiście  uczniami naszej szkoły.

            Konkurs odbył się 10 czerwca 2021 r. dla uczniów klas III z czterech Szkół Podstawowych naszej gminy. Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią uczestnicy przystąpili do konkursu w swoich szkołach. W konkursie uczestniczyło 16 najlepszych matematyków z Gminy Czorsztyn. Nasi przedstawiciele  XVI edycji wykazali się dużą wiedzą uzyskując wysokie wyniki.

            I miejsce i tytuł Najlepszego Matematyka w Gminie Czorsztyn uzyskała Pola Tober uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Sromowcach Niżnych, tuż za nią - II miejsce i z tytuł drugiego Najlepszego Matematyka w Gminie Czorsztyn uzyskał Hubert Regiec uczeń klasy III Szkoły Podstawowej w Sromowcach Niżnych.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

        • Bo ja mam tylko jeden świat, słońce, góry , pola, wiatr...
          • Bo ja mam tylko jeden świat, słońce, góry , pola, wiatr...

          • .

             

            W ostatni, słoneczny dzień nauki, z piosenką na ustach, klasa III wybrała się na zajęcia do PPN. Dzięki uprzejmości Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich i wspaniałych tatusiów - flisaków, uczniowie mogli wyuczoną teorię z edukacji przyrodniczej utrwalić w przepięknym zakątku naszego kraju - Przełomie Dunajca. W czasie spływu, z poziomu Dunajca mogliśmy podziwiać - Trzy Korony, Czerteź, Czertezik, Sokolicę i inne mniejsze skałki. Na skoku Janosika przypomnieliśmy sobie legendę o słynnym rozbójniku Janosiku. Mieliśmy też okazję zobaczyć kąpiącą się wydrę, pluszcze pluskające się w wodzie, młode czaple siwe w gnieździe, sarenkę z młodymi przy wodopoju, pływające kaczki i rybitwy. Wczesna pora pozwoliła nam podziwiać parujący Dunajec, a rwący nurt rzeki kroplami wody obudził zaspanych uczestników wycieczki.  Naszą wiedzę uzupełnili tatusiowie - flisacy, przekazali nam cenne informacje o naszej małej ojczyźnie. Nie zabrakło też słynnych zagadek flisaków, które miały różne rozwiązania :)

            Serdecznie dziękujemy organizatorom wycieczki. Było super!!!

             

             

          • „CHODŹMY DO LASU”...

          • Nadleśnictwo Krościenko zorganizowało  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pn. „CHODŹMY DO LASU” Zadaniem konkursowym było  wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej relację z wrażenia ze spaceru do lasu, bądź  zaproszenie do odwiedzenia lasu. Praca mogła też  uwzględniać również dobrodziejstwa jakie dostarcza las, m.in. klimat, wypoczynek, drewno

             Jakub Regiec uczeń  naszej szkoły z klasy VI zdobył wyróżnienie w tym konkursie, gratulujemy sukcesu.

            wyniki konkursu

        • Wycieczka klasy 7
          • Wycieczka klasy 7

          • W czwartek 17.06.2021r. Klasa 7 uczestniczyła w wycieczce pieszej Czorsztyn - Trzy Korony - Sromowce Niżne. Najbliższa okolica jest naprawdę piękna a widoki cudne. Pogoda dopisała, a po tak długiej izolacji to był  naprawdę dobrze wykorzystany czas, nie tylko na walory przyrodnicze, historyczne czy kulturowe, ale przede wszystkim na bycie w gronie kolegów i koleżanek. 

        • Nasza szkoła bezpieczna i przyjazna :)
          • Nasza szkoła bezpieczna i przyjazna :)

          • W czwartek w naszej szkole została przeprowadzona, przez inspektorów z Powiatowej Stacji SANEPID w Nowym Targu, rutynowa kontrola bezpieczeństwa sanitarno- epidemiologicznego. Inspektorzy nie stwierdzili żadnych uchybień, wręcz chwalili czystość, estetykę i przestrzeganie przez szkołę zasad sanitarnych. Bardzo nas to cieszy, bo pracownicy szkoły wkładają wiele pracy, by tak właśnie było.

        • Podziwiamy nasze Pieniny...
          • Podziwiamy nasze Pieniny...

          • Dzieci z oddziału przedszkolnego spacerując nad Dunajcem, podziwiały otaczającą przyrodę oraz oglądały tatusiów i wujków, którzy płynęli łodziami flisackimi po rzece Dunajec.

        • V Międzygminny Dzień Talentów
          • V Międzygminny Dzień Talentów

          • V Międzygminny Dzień Talentów pod patronatem Wójta Gminy Krościenko n. D organizowany, jak co roku przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Krościenku n. D we współpracy z Centrum Promocji i Kultury w Krościenku n.D, był okazją do pochwalenia się swoimi  talentami, W konkursie, przeprowadzonym online, uczestnicy występowali indywidualnie i zespołowo. Prezentowali swoje talenty w  kategoriach: plastycznej, muzycznej i scenicznej.  Uczniowie naszej szkoły jak co roku uczestniczyli w tym festiwalu talentów zdobywając wysokie miejsca.

            Gratulujemy  Łukaszowi Staniszowi  uczniowi klasy  drugiej: I miejsca za talent sceniczny. Łukasz pięknie gwarą recytował wiersze autorstwa absolwentów naszej szkoły.

            Aleksandrze Borzęckiej uczennicy klasy V trzeciego  miejsca za talent sceniczny. Ola pięknie zaśpiewała piosenkę z filmu dla dzieci.

             

        • Cudze chwalicie, swego nie znacie....
          • Cudze chwalicie, swego nie znacie....

          • Popularna dzisiaj fraza zaczerpnięta została z utworu Stanisława Jachowicza.  Wybitny bajkopisarz wymyślił ją i umieścił w wierszu zatytułowanym "Wieś":

            "Cudze chwalicie,

            Swego nie znacie,

            Sami nie wiecie,

            Co posiadacie...

            Ta właśnie fraza od kilku tygodni towarzyszyła uczniom klasy III. Wraz z nią uczniowie poznawali piękno ojczystego kraju. I możemy być pewni, że uczennice i uczniowie klasy III znają swój kraj, a przede wszystkim region. Dowodem na to są nagrody zdobyte w  XVI Konkursie Literackim „Na tatrzańskim szlaku".

            W XVI edycji Konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku” – radosne wędrowanie – w roku szkolnym 2020/2021 udział wzięło 140 uczennic i uczniów z 43 szkół z Małopolski. Po wstępnej ocenie do dalszych ocen zakwalifikowano (organizatorzy ze szkoły w Poroninie) 77 uczestników z 38 szkół.

            Laureatkami konkursu z naszej szkoły zostały uczennice klasy III: 

            Pola Tober - II miejsce kategoria: przepis,

            Julia Całyniuk - III miejsce kategoria: kartka z pamiętnika, 

            Maria Regiec - wyróżnienie kategoria: kartka z pamiętnika,

            które zachwycająco opisały piękno Tatr.

            Gratulujemy!!!

            wyniki konkursu

          • Wzorowa placówka Małego Misia w świecie wielkiej literatury

          • Od IX do V w punkcie przedszkolnym po raz trzeci realizowany był projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, który posłużył przede wszystkim rozwojowi czytelnictwa i współpracy między nauczycielami ale także rozwijaniu kompetencji kluczowych dzieci. Zrealizowano następujące moduły: Książki dzieciństwa, Mały Miś w świecie emocji, Dbamy o zdrowie z Małym Misiem, Zmisiowany eko-kalendarz. Za zrealizowanie wszystkich modułów Punkt Przedszkolny uzyskał Certyfikat wzorowej Placówki Małego Misia w świecie wielkiej literatury.

             

        • Kochamy Was
          • Kochamy Was

          • Mama i Tata to słowa, które są synonimem  miłości,  dobra,  ciepła  rodzinnego  i  szczęścia.  Rodzice  to najważniejsze osoby w życiu każdego z nas, należy więc o nich dbać, troszczyć się  i  pielęgnować więź  między dzieckiem a rodzicem.Dlatego też w grupie dzieci z punktu przedszkolnego w dniu 02.06. został zorganizowany Dzień Mamy i Taty (online). Odświętnie ubrane dzieci zaprezentowały program artystyczny, który został nagrany i udostępniony rodzicom. W podziękowaniu za miłość, wdzięczność i szacunek dzieci zabrały do domów własnoręcznie wykonane talerzyki oraz zestaw bonów.

          • Dużo wiemy o zawodach!

          • W dniu 4 czerwca odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Zawodach, zorganizowany przez doradcę zawodowego – Annę Stokłosę – Chmiel.

            Uczestnicy wykazali się bogactwem wiedzy z różnych dziedzin, rozwiązując test złożony z 41 zadań.

            Zwycięzcy to:

            I miejsce – Jakub Kozub z klasy VIII.

            II miejsce – Aleksandra Migdał z klasy VIII oraz Gabriela Regiec z klasy VIII.

            III miejsce – Patrycja Borzęcka z klasy VIII.

            Nagrody w postaci ocen już „rozdysponowano”, natomiast dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone uroczyście na końcu roku.

        • Czy internet jest bezpieczny?
          • Czy internet jest bezpieczny?

          • 9 lutego 2021 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu - wydarzenie na skalę światową.

            Co roku, dla lokalnych organizatorów DBI przygotowywany jest  konkurs na najciekawszą inicjatywę DBI

            Uczniowie klasy III wraz z wychowawcą podjęli wezwanie, zgłosili inicjatywę i .....

             ZDOBYLIŚMY WYRÓŻNIENIE, o czym poinformowano nas oczywiście mailowo:

            Dzień Dobry, 

            Przypadł mi zaszczyt pogratulować Państwu otrzymania wyróżnienia w konkursie na najciekawszą inicjatywę Dnia Bezpiecznego Internetu 2021! Jesteśmy pod wrażeniem Państwa pomysłu i kreatywności. 

            asystentka programowa

             

            W ramach nagrody otrzymaliśmy pakiet interesujących książek "Sieciaki".

            Serdecznie dziękujemy organizatorom.

        • 25 lat minęło…
          • 25 lat minęło…

          •  

            Ćwierć wieku to dobra okazja, by trochę powspominać. Tym razem pretekstem jest budynek naszej szkoły. Minęło już bowiem 25 lat od dnia, kiedy stanęły mury, a na dachu zawisła blaszana chorągiewka obwieszczająca ukończenie stanu surowego otwartego. Niestety z tamtych lat niewiele mamy fotografii. Możemy za to pochwalić się nowszymi zdjęciami, które pokazują, jak zmieniał się budynek w ciągu ostatnich kilkunastu lat.
            Zapraszamy na krótki film .....kliknij

             

            Szanowni Państwo,

            Drodzy Uczniowie!

            Ponieważ świętujemy nasze ćwierćwiecze wirtualnie, wykorzystam tę drogę do komunikacji. Chcę podziękować szczególnym osobom, moim poprzednikom: p. Teresie Waradzyn i p. Adamowi Grywalskiemu.

            Pani Waradzyn była tu, rzec można dosłownie i w przenośni, „od fundamentów”, a nawet wcześniej – od projektu. Wysiłek, jaki włożyła, by ten budynek powstał jest nie do wyrażenia słowem.

            P. Grywalski wprowadził nas, tzn. ówczesnych nauczycieli, pracowników i uczniów gimnazjum w komfortowe, jak na tamte czasy i okoliczności, miejsce.

            To wszystko wówczas było budowane od podstaw.  

            Nam następcom: p. J. Workowskiej i mnie, pozostało dokończyć, upiększać, doskonalić …

            Dziękuję też przedstawicielom władzy samorządowej wszystkich kadencji minionych 25 lat, darczyńcom, przyjaciołom i sympatykom naszej szkoły za wsparcie, pomoc i zrozumienie potrzeb. 

            Dyrektor Szkoły

            Grażyna Łabno

             

        • Konkurs plastyczny Maludas - zaproszenie
          • Konkurs plastyczny Maludas - zaproszenie

          • Sklep z zabawkami Maludas organizuje drugą edycje konkursu! Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji, dlatego warto edukować w tym zakresie dzieci od najmłodszych lat.

            Co trzeba zrobić?

            Aby wziąć udział w konkursie, należy za pomocą dowolnej metody plastycznej przedstawić to, jak dbasz o środowisko. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody, zakupy z torbą wielokrotnego użytku – dzieci mają wiele możliwości! A wszystko w trosce o Matkę Naturę.

            Nagrody

            • W kategorii - przedszkole będą przyznane następujące nagrody:
                  * Zielona kompania (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,
                  * Ekologiczny zakątek (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,
                  * Zgodni z naturą (III miejsce) - bon o wartości 400 zł.

              W kategorii - szkoła podstawowa i parafie będą przyznane następujące nagrody:
                  * Świadomi obywatele (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,
                  * Proekologiczna drużyna (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,
                  * Pielęgnujący ekosystem (III miejsce) -  bon o wartości 400 zł.

             

            Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

            Liczba zgłoszeń

            Każde przedszkole może wysłać 10 zgłoszeń, szkoła podstawowa i parafia może wysłać maksymalnie 12 zgłoszeń.

            Termin

            Na prace czekamy do 21 maja. Zwycięzców ogłosimy 26 maja.

            Forma zgłoszeń

            Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, pobrać formularz i prawidłowo go wypełnić. Następnie prześlij go razem z pracą i zgodami rodziców dzieci/dziecka na adres konkurs@maludas24.pl. Więcej informacji na stronie: https://maludas.pl/konkurs

            Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludas.

            Komisja konkursowa

            Miło nam ogłosić, że przewodniczącą jury w konkursie została Wiola Wołoszyn, autorka popularnej serii książek ,,Jano i Wito”.

            Partnerzy konkursu:

            https://www.aviva.pl/

            https://terdeals.com/pl

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych
        • 18 26 29 635
        • 34-443 Sromowce Niżne ul. Szkolna 7, 34-443 Sromowce Niżne Poland
        • e-puap - /spsromowcenizne/SkrytkaESP